Telegram Pocztowy

Informujemy, iż od 1 października 2018 r. usługa telegram pocztowy zostaje wycofana dla klientów indywidualnych Poczty Polskiej. Usługa będzie dostępna wyłącznie dla klientów biznesowych, którzy współpracują z Pocztą Polską na podstawie pisemnych umów zawartych na czas określony lub nieokreślony, do czasu ich wygaśnięcia albo rozwiązania.

Czym charakteryzuje się Telegram Pocztowy?

  Gwarantowanym czasem doręczenia - teraz telegram zostanie doręczony w wybranym przez nadawcę terminie tj. w ciągu 6, 8 lub 36 godzin na terenie całej Polski.
  Prostotą - jedna opłata za cały moduł*, a nie pojedyncze wyrazy.
  Nowoczesnością - oprócz tradycyjnej formy wypełniania blankietów i nadawnia w każdej placówce pocztowej, są jeszcze inne możliwości przekazania treści: poprzez stronę www.poczta-polska.pl**.


Po więcej informacji zapraszamy na naszą Infolinie:

801 333 444 z telefonów stacjonarnych (opłata wg cennika operatora)

(+48) 438 420 600 z telefonów komórkowych oraz z telefonów stacjonarnych krajowych i zagranicznych (opłata wg cennika operatora)

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00.


*treść składająca się z maksymalnie 160 znaków
**po podpisaniu z nami umowy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Korzystając ze strony zgadzasz się na zapisywanie prywatnych danych zawartych w plikach cookies i im podobnych technologii w urządzeniu końcowym. Zapoznaj się z naszą polityką wykorzystywania danych. Zamknij